Zasady przetwarzania danych osobowych

Kim jestem

Administratorem Twoich danych na stronie psychotalerz.pl jest:

Psychotalerz Elżbieta Żukowiec
ul. Franciszka Sokoła 19/9
81-603 Gdynia
NIP: 5861074528

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza kontaktowego przekazujesz swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres email oraz informacje zawarte w treści swojej wiadomości.

Wszelkie dane, które udostępniasz przez formularz kontaktowy i korespondencję email wykorzystuję wyłącznie w celu nawiązania z Tobą kontaktu i udzielenia odpowiedzi na Twoje wiadomości.

Podane przez Ciebie dane osobowe przy pomocy formularza kontaktowego lub w wiadomościach email przechowuję nie dłużej niż rok od zaprzestania z Tobą korespondencji.

Nie wykorzystuję Twoich danych z formularza kontaktowego lub wiadomości email w celach marketingowych. Nie udostępniam również tych danych żadnym podmiotom zewnętrznym.

Komentarze

Kiedy zostawiasz komentarz pod wpisem na moim blogu, przesyłasz dane widoczne w formularzu komentowania, swój adres IP oraz podpis przeglądarki. Udostępnione przez Ciebie dane wykorzystuję jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

System komentarzy tworzy zanonimizowany ciąg znaków (tak zwany „hash”) na podstawie Twojego adresu email. Jest to potrzebne w celu sprawdzenia, czy używasz usługi Gravatar do wyświetlania Twojego obrazka profilowego.

Treść i metadane Twojego komentarza będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu system może zatwierdzić Twoje kolejne komentarze bez konieczności ich każdorazowej moderacji.

Nie wykorzystuję Twoich danych z formularza komentowania w celach marketingowych.

Twoje prawa

Zawsze możesz poprosić o usunięcie, zmianę lub wgląd do wszystkich swoich danych. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na mój adres email udostępniony przez formularz kontaktowy.